Rita Clinic

Hakkımızda

Sağlıklı Yaşam Yolculuğunuz Burada Başlıyor - Bizi Yakından Tanıyın
Rita Clinic, modern ve lüks bir estetik kliniğidir. Ekibimizle birlikte güzellik ve sağlık arasındaki dengeyi bulma konusundaki tutkumuzu sizinle paylaşmak için buradayız. Saç sağlığınıza ve estetik ihtiyaçlarınıza odaklanmış durumdayız. Bu motivasyonun yanında, modern tıbbın ve estetik biliminin sunduğu imkanları da kullanarak, uzun yıllara dayanan deneyimimizin gücüyle kendinizi güvende hissetmeniz ve arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanız için el birliğiyle çalışıyoruz.
 

Misyonumuz

Her bireyin benzersiz olduğu ve kişiselleştirilmiş bir yaklaşımı hak ettiği inanıcını taşıyarak; danışanlarımızın sağlık ve güzellik konusundaki hedeflerine ulaşmalarına rehberlik etmek ve yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Kliniğimizin vizyonu, her bireyin benzersizliğini ön planda tutarak, sağlık ve güzellik hedeflerine kişiselleştirilmiş rehberlik sunmaktır. Müşteri memnuniyeti ve güveni odaklı yaklaşımımızla, herkesin kendine güvenle gülümseyebileceği bir dünya yaratmayı amaçlıyoruz.

Neden Biz?

  • Deneyimli Sağlık Ekibi: Sağlık profesyonellerimizin her biri uyguladıkları tedaviler özelinde uzmanlaşmıştır.
  • Son Teknoloji Ürünü Ekipmanlar: Kliniğimizde en etkili ve en güncel teknolojik ürünler kullanıyoruz.
  • Müşteri Memnuniyeti: Kliniğimize başvuranların memnuniyeti en önemsediğimiz konudur. Bunun için her danışanımıza kişiye özel bir yaklaşım sunuyoruz.
  • Güvenilirlik: Her zaman güvenilir ve şeffaf hizmetler sunuyor, danışanlarımızın güvende hissetmelerini sağlıyoruz.
 

Ekibimiz

  • Medikal Estetik Kliniği Ekibi: Güzellik ve sağlık alanında uzman kişilerden meydana gelmiş bir grup profesyoneldir. Her biri deneyimli ve tutkulu olan ekibimiz, sizinle yeni güzelliklere doğru yol almaktan mutluluk duyuyor.
  • Saç Ekimi Merkezi Ekibi: En güncel teknolojileri takip eden, bunları gerçekleştirdikleri tüm prosedürlerde kullanan ve uygulama konusunda son derece yetkin kişilerdir. Ekibimiz; Robotik Saç Ekimi başta olmak üzere tüm bilgi ve deneyimlerini sizinle paylaşarak en iyi sonuçları elde etmenizi sağlıyor.
  • Kök Hücre Merkezi Ekibi: Kök hücre tedavilerinin öncüleri ve başarılı uzmanlarından oluşur.
 
Sağlık alanında tutkulu bir grup profesyoneliz. Sağlığınıza ve güzelliğinize katkıda bulunmak için buradayız. Sadece tedavi esnasında değil, öncesi ve sonrası süreçlerde de her tür desteği sağlıyoruz. Kaliteli hizmet deneyiminiz için sizleri kliniğimize bekliyoruz

Tedavilerimiz

KÖK HÜCRE

İnsan vücudunda bulunan ve kendi kendini yenileyebilen kök hücreler kullanılarak doku ve organ iyileştirmesi gerçekleştirilen tedavilerin genel adıdır.

IV TERAPİ

Hücresel düzeyde etkili bir sağlık yaklaşımı olan IV terapi, vitamin ve mineralleri doğrudan dolaşım sistemine enjekte ederek vücudu canlandırır.

PRP&MEZOTERAPİ

Cilt gençleştirmede etkili olan PRP/Mezoterapi, cilt altına uygulanan kişiselleştirilmiş bir tedavi yöntemidir.

FİBROBLAST

Ciltteki kırışıklıkları ve sarkmaları azaltmak için kullanılan fibroblast tedavileri, genç ve sağlıklı bir cilde ulaşmanın etkili bir yolunu sunar.

DOLGU&BOTOKS

Dolgu uygulamaları ihtiyaç duyulan bölgelerde hacmi artırarak buraları olması gerektiği gibi daha belirgin bir hale getirir. Botoks ile iki kaş arası, kaz ayağı, dudak kenarı gibi bölgelerde kırışıklıklar giderilebilir ve genç bir görünüm elde edilir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Genel bir sorunuz hakkında bizimle görüşmek isterseniz aşağıdaki formu doldurun; sizi aynı iş günü içinde arayacağız.